NewIDA ağız içi sensör size keskin, doğru ve güvenli teşhis için en etkili görüntüyü sunuyor. NewIDA rvg cihazı sizi geleceğe bağlıyor, ağız içi radiografik iş akışını optimize ediyor ve hastalarınızın görüntüsünü etkili şekilde yönetiyor.

Paradan ve zamandan tasarruf et, doğru teşhis koy, hastanı etkile ve çevreyi koru.

NewIDA rvg cihazı pazardaki çoğu X-ray ile uyumludur, yazılımı kullanıcı dostudur ayrıca bir çok bilgisayara kurabilir bilgisayarlar arası hasta verisi paylaşımı yapabilirsiniz. analogdan kurtul dijitale geç.

Analog cihazlarla 5 dakikada yaptığınız işi 5 saniyede yapar.

Kimyasallara ve filmlere boşa para harcamayı bırakın. NewIDA Rvg cihazı en etkili ekonomik yatırımdır. Kimyasallar ile çevre kirliliğine son verin. Sadece saniyeler içinde hastanızı kaydedin, görüntülerini yakalayın, organize edin ve raporlayın.

NewIDA geniş aralıkta kullanım araçları sunuyor; rotasyon, zoom, parlaklık, kontrast, zıtlık, renk dönüşümü, metin ekleme alanları, işaretleme yapabilmek için oklar ve daireler, kırpma, seçim, ölçüm, histogram ayarı, rapor alanı, odontgram ve tam ekran gibi farklı araçlar sunar.

TIFF, BITMAP, PNG, DICOM, JPEG dahil olmak üzere daha fazla farklı dosya formatında kaydedin. PDF raporları oluşturun. Hızla, iş arkadaşlarınızla ve hastalarla e-posta veya whatsapp ile paylaşın. Aynı anda iki görüntüyü tek ekranda karşılaştırın. Radyografi raporlarınıza kendi logonuzu ekleyerek kişiselleştirin. NewIDA, bir iç koruma sistemine ek olarak kolay değiştirilebilen bir 2.0 USB kablosu (3 metre) kullanır ve rakiplerinden daha dayanıklıdır. Silikon malzeme ile kaplıdır. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Rusça ve Çince kurulum dili. Tak ve Çalıştır.

20 mm-30 mm boyut

Ekran çözünürlüğü milimetre başına 25,00çizgi

1000*1500 pixels

İşletim sistemleri

Windows 7 Home

Windows 7 Start

Windows 7 Pro 32bits veya 64bits

Windows 8 Pro

Windows 8.1 Pro

Windows 10 Pro

Windows 10 Home

Tavsiye edilen sistem özellikleri

Intel I5 3.0 GHz veya üzeri işlemci

2 Gb Ram

500 Gb Hdd

2 Port USB 2.0 giriş

CMOS sensör